Sandviç Panel

sandvic

Sandviç Panel, her iki yüzü boyalı galvaniz sac veya boyalı-natürel gofrajlı alüminyum levhalar arasına muhtelif kalınlıkta ve 38-40 kg/m3 poliüretan enjekte edilerek üretilen bir sanayi ürünüdür. Sandviç panel endüstriyel yapılar için kompozit bir çatı ve cephe kaplama malzemesidir. Çatı, cephe ve soğuk oda paneli olarak üçe ayrılır.

  • Çatı Panelithumb6448238Çatılar kar, yağmur ve fırtına gibi doğa şartlarına karşı aktif bir koruma sağlama amacı ile yapılarda kullanılan, ayrıca coğrafi şart ve yapı mimarisiyle estetik uyumu yakalamak için çeşitlilik gösteren kaplama örtüleridir. Çatılar, taşıyıcı sistemlerine, eğimlerine ve kaplama malzemesine göre çeşitlilik göstermektedir. Çatı kaplama malzemeleri ısı, su ve ses izolasyonunu sağlamalı, ekonomik, estetik ve kaliteli olmalı, aynı zamanda yapıyı dış atmosfer şartlarından güvenli bir şekilde koruma görevlerini yerine getirebilmelidir. Çatı panellerinde en çok tercih edilen çatı kaplama malzemeleri iç ve dış metal levha ile yalıtım çekirdeğinden oluşan sandviç panellerdir. Sandviç paneller, ülkemizde son zamanlarda şantiye yapıları, sosyal ve sanayi yapıları, fabrikalar ve depolar vb. gibi birçok yapının çatı, cephe, iç bölme veya soğuk hava odalarında kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Sandviç paneller hızlı üretim ve montaj olanağı, yüksek taşıma kapasitesi ve hafif konstrüksiyona ek olarak yüksek yalıtım özellikleri ile mimari tercihlerde ön plana çıkmaktadır.

 

  • Cephe Paneli

ARCHITEKTUR7

 

  • Soğuk Oda Paneli

Çatı ve cephe panelleri endüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan, yaşamı kolaylaştıran ve konforlu hale getiren yapılarda, yalıtım yapısına bağlı olarak ısı, su, ve ses izolasyonu yangın güvenliği sağlamaktadır. Ekonomik, estetik ve kaliteli olması aynı zamanda yapıyı dış atmosfer koşullarından güvenli bir şekilde koruma işlevlerini yerine getirir.Firmamız ülkemizde sosyal ve sanayi yapıları, fabrikalar ve depolar, alışveriş merkezleri gibi birçok yapının çatı, cephe, iç bölme ihtiyacınıza uygun fiyatlı olarak cevap verdiği gibi, soğuk hava odalarında kaplama malzemesi olarak kullanılabilecek soğuk oda sistemlerinde de taleplerinizi uygun fiyat ile karşılamaya hazırdır.Soguk-oda